Zanim Anakin Skywalker przywrócił równowagę mocy, na długo przed wprowadzeniem Zasady Dwóch - trwała Stara Republika, a to są jej legendy.


You are not connected. Please login or register

Łowcy Nagród - Ważne Postacie

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Łowcy Nagród - Ważne Postacie on Sro Kwi 20, 2016 6:37 pm

Admin


Admin
[size=200]Trzon[/size]

Godność: Irma Tullarx
Wiek: 32 lata
Planeta macierzysta: Tatooine
Przynależność: Łowcy Nagród
Stopień: Przywódca Łowców Nagród
Osiągnięcia: Najtwardsza kobieta w całej galaktyce, może się poszczycić najwyższym współczynnikiem wykonanych zleceń - 100%. Swojego fachu zaczęła się uczyć już w wieku 10 lat u boku ojca, nigdy nie skończyła żadnej akademii wojskowej.

Sylwetka: Irma Tullarx jest przywódca niemal idealnym, nie wywyższa się z tego powodu, często żartuje i używa dość potocznego i niedbałego języka. Jest to postać niebywała pod względem skuteczności, bez względu na to co w ciągu 20 lat było jej celem umierało a dzięki temu jej obecny licznik skuteczności stoi na 100%. Nie ustępuje przy tym wszystkim innym kobietom pod względem urody, jest niezwykle kobieca i pociągające co często staje się ostatnim gwoździem do trumny samych zainteresowanych. Mówi się że jeżeli w galaktyce jest ktoś kto może zmierzyć się z jedi bądź sithem i wygrać, to jest to właśnie Irma. Dzięki niej łowcy trzymają się razem i stanowią licząca się siłę, wielu twierdzi że gdyby wśród nich nie było takiej postaci byli by niczym.
Godność: Lex Aarron
Wiek: 39 lat
Planeta macierzysta: Falleen
Przynależność: Łowcy Nagród
Stopień: Wolny strzelec, prawa ręka Irmy
Osiągnięcia:Ukończył mordercze Mandaloriańskie szkolenie a zaraz po tym akademię oficerską republiki, jest jednym z najlepiej wyszkolonych łowców nagród.

Sylwetka: Jest to zdecydowanie druga po Irmie najpotężniejsza postać wśród Łowców Nagród, sam zadeklarował się służyć jej i sprawować nad nią pieczę, ona w zamian postanowiła nadać mu stanowisko prawej ręki. Lex jest bardzo łatwo rozpoznawalny ze względu na swój pancerz, jest to pancerz ze wzmocnionej durstali jednak podrasowany przez posiadacza, który między innymi pomalował ją w sposób który sprawia wrażenie iż jest ona chromowana. Jest to często obiektem żartów wśród jego przyjaciół którzy mówią iż jest najjaśniej świecącym celem do odstrzału na polu walki.

Zobacz profil autora http://legends.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach