Legendy Starej Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zanim Anakin Skywalker przywrócił równowagę mocy, na długo przed wprowadzeniem Zasady Dwóch - trwała Stara Republika, a to są jej legendy.


You are not connected. Please login or register

Zapisy - Łowcy Nagród / Inni

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zapisy - Łowcy Nagród / Inni Empty Zapisy - Łowcy Nagród / Inni Sro Kwi 20, 2016 6:25 pm

Admin


Admin

[size=200]Łowcy Nagród/Niezależni[/size]


"Dostałem zlecenie, jestem w drodze na Dathomirę, sam nie wiem czy znajdę tam swój cel. Czasami zastanawiam się dlaczego bierzemy udział w tej wojnie jako bezstronni, wolni zabójcy. Dotychczas korzystaliśmy jedynie z usług sithów. Czemu by nie dołączyć do nich na stałe? Mniejsza z tym, rozłączam się, chyba właśnie dotarłem do celu. Ta kula wygląda paskudnie, ciekawe, co czeka na mnie na powierzchni... Cross bez odbioru."


Zapisy - Łowcy Nagród / Inni Bountyhunter


Dostępne Klasy: We frakcji Niezależnych/Łowców Nagród można być każdą osobą niezwiązaną z dwoma toczącymi konflikt grupami: Republiką i Sithami. Typowym przedstawicielem tej frakcji są oczywiście Łowcy Nagród, ale także przemytnicy, złodzieje i tym podobny społeczny margines.


Łowcy nagród są klasą neutralną, ich profesja znana jest chyba od tak dawna jak wojna sithów z jedi. Obie strony konfliktu mogą skorzystać z usług tych płatnych zabójców pod warunkiem że mają odpowiednie grube portfele. Związek Łowców skupia istoty wszystkich ras niezależnie od tego gdzie się poczęły czy jakie są ich poglądy, są to doskonali strzelcy, potrafią działać z ukrycia i przeprowadzać szybkie akcje które mają na celu wyeliminowanie swojego celu tak, by pracodawca był zadowolony, a sam Łowca niewinny. Planetą główną łowców jest Nar Shadda wybrali ją ze względu na całą masę miejsc, gdzie wspólnie mogą się spotykać i decydować o swoich losach, a także o losach ich przyszłych celów.

"Dobry boże! Wyślijcie posiłki! To była pułapka, ścigają mnie jedi! Nie mam szans wyjść z tego cało, to chyba na tyle z mojego łowieckiego życia... nie, czekajcie! Wygląda na to że mam szczęście! Sithowie tu są! Zdążę uciec, Cross bez odbioru!"



Powyższy tekst jest chroniony prawami autorskimi

https://legends.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach