Zanim Anakin Skywalker przywrócił równowagę mocy, na długo przed wprowadzeniem Zasady Dwóch - trwała Stara Republika, a to są jej legendy.


You are not connected. Please login or register

Zapisy - Imperium Sith

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Zapisy - Imperium Sith on Sro Kwi 20, 2016 6:23 pm

Admin


Admin
[size=200]Imperium Sith[/size]


Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
Dzięki pasji zdobywam siłę.
Dzięki sile zdobywam moc.
Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
Niechaj Moc mnie uwolni


Dostępne Klasy: Będąc przynależni do frakcji Sihtów możemy grać zarówno akolitami Ciemnej Strony Mocy (adeptami Sith) jak i żołnierzami tej frakcji (w tym najbardziej wojowniczymi istotami Galaktyki - Mandalorianami). Poza tym postać może posiadać dowolną profesję, będąc po prostu obywatelem imperium Sith.
"Przez trzysta lat szykowaliśmy się właśnie na ten dzień, rośliśmy w siłę, podczas gdy wy ukrywaliście się w centrum swojej potęgi, wierząc że Republika jest bezpieczna. Ale... zostaliście oszukani. Nasze moce ciemnej strony zaślepiały was przez długi czas. Myśleliście, że nie ma siły, która mogłaby się wam przeciwstawić... Ostatecznie... Powróciliśmy!"Wojna między ciemnością a światłem w Galaktyce znana była od wieków. Jeszcze zanim wynaleziono miecze świetlne rasa Sithów walczyła o wpływy i władzę z jedi, którzy uważali się za obrońców pokoju w Galaktyce. Z czasem powstawali i upadali kolejni Lordowie Sithów, jedni potrafili zewrzeć swoje szeregi i tworzyć potężne Imperia, inni zaś po długich potyczkach ulegali, a gdy tak się działo, najczęściej Sithowie znikali z galaktyki na długie lata. Akcja naszej gry toczy się w roku 3653 BBY, formuje się nowa koalicja w której swe siły łączą Mandalorianie i Sithowie. Zaczyna się od blokady jednego z najbardziej uczęszczanych szlaków handlowych a kończy się na zdobyciu Coruscant. Sithowie, mimo iż nie są już prastarą rasą, a jedynie wyznawcami starożytnego kultu, nadal stanowią olbrzymie zagrożenie. Wykorzystują potęgę ciemnej strony w walce ze swymi wrogami, potęgę osiągają poprzez wykorzystanie własnych lęków, złości, i wszelkich negatywnych emocji właśnie dlatego są tak bardzo groźnymi przeciwnikami. Ich siedziba znajduje się na Korriban, planecie do szpiku przesączonej energią ciemnej strony, od niepamiętnych czasów istniały tu akademie sithów oraz potężne grobowce które kryły swoich wnętrzach nie tylko duchy zmarłych lordów ale także potężne artefakty, które wielu próbowało zdobyć niestety tracąc przy tym życie. Ilu obecnie jest Lordów Sith? Tego póki co nie podają żadne źródła, a ataku na świątynię jedi brał udział prawdopodobnie jeden z nich, ale istnieją głębokie podejrzenia że nie jest on ostatni, jeżeli Sithowie odrodzili się tak potężni, jak sami twierdzą to Republika ma do czynienia z zagrożeniem o wiele większym niż początkowo mogło by się zdawać. Decydując się na grę po stronie Imperium Sithów musisz wiedzieć że toja postać nigdy nie będzie potulnym barankiem, zarówno Sith jak i Mandalorianin w tej wojnie kierują się instynktami daleko odbiegającymi od ogólnego pojęcia dobra. Twoim zadaniem będzie pogrążenie galaktyki w ciemności, służąc Lordom Sith będziesz zmuszony do wykonywania zadań, przez które za twoją głowę zapłacą miliony kredytów, aż ostatecznie zdobędziesz potęgę która pozwoli ci zdradzić własnego mistrza i przejąć jego pozycję... Bo Sithowie, zawsze zdradzają jeden drugiego.


Zostaliście oszukani... a teraz wasza Republika... upadnie.


Powyższy tekst jest chroniony prawami autorskimi.

Zobacz profil autora http://legends.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach