Zanim Anakin Skywalker przywrócił równowagę mocy, na długo przed wprowadzeniem Zasady Dwóch - trwała Stara Republika, a to są jej legendy.


You are not connected. Please login or register

Zapisy - Republika

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Zapisy - Republika on Sro Kwi 20, 2016 6:24 pm

Admin


Admin
[size=200]Republika Galaktyczna[/size]

Nie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma namiętności (pasji) - jest pogoda ducha.
Nie ma chaosu - jest harmonia.
Nie ma śmierci - jest Moc.


Dostępne Klasy: Osoby przynależne do frakcji Republika mogą grać członkami Zakonu Jedi (adeptami w trakcie szkolenia), żołnierzami republikańskiej armii, pilotami jednostek bojowych bądź po prostu osobą o dowolnej profesji, która jest obywatelem Republiki.


"Gdy wybuchła wojna nikt jeszcze nie spodziewał się kto stoi za jej rozpętaniem. Mandalorianie zawsze byli ludem wojowniczym, toteż wizja wojny z ich strony wciąż wisiała nad Republiką... Byliśmy ślepi, nie dostrzegliśmy w tych działaniach ukrytego spisku, spisku przeciw Jedi i całej Republice. Wraz z Mandalorianami do światów środka wrócili Sithowie, zaatakowali nas na Coruscant gdy nie byliśmy niczego świadomi, zamanifestowali swoje powtórne przybycie mordując wszystkich obecnych w świątyni... szczęśliwie tego dnia mnie tam nie było, choć teraz wstydzę się z tego powodu."


Republika Galaktyczna powstała w najdawniejszych pamiętnych czasach i od początku jej stolicą było Coruscant, Planeta-Miasto. Z pewnością nic nie zakłócałoby jej istnienia, gdyby nie istnienie mocy oraz Jedi. Ci właśnie na Republikę ściągali największe nieszczęścia, chcąc jej bronić tak naprawdę ściągali na nią ataki oraz gniew swoich naczelnych przeciwników, Imperium Sithów. Galaktyka po raz kolejny musiała się podnieść z kolan, i ponownie z pomocą Jedi choć już nie tak licznych, wyprzeć Sithów ze swoich terenów. Po tym jak zdobyta została planeta Jądra - Coruscant wydawało się że nic nie może już zmienić procesu pogrążania się Galaktyki w ciemność. Jednakże nadal są ludzie którzy pragną przeciwstawić się nowo powstałej tyrani.

Grając Jedi mamy nieco większe pole do popisu, o ile Sithowie nie mogą być potulnymi barankami, to jedi jak najbardziej mogą mieć takie nastawienie do świata, ale nic nie przeszkadza im w tym by być osobą nastawioną do świata negatywnie, bowiem dla Jedi najważniejszymi są prawdy dla których walczą, a nie cechy charakteru. Wiadome że niektóre cechy mogą się gryźć z kodeksem jednakże w większej mierze mimo dużego zróżnicowania psychiki, i charakterów: Jedi walczą dla jednej sprawy która zespaja ich w zakon. Zakon ten jako jedyny ma szansę przywrócić równowagę mocy.

A kim są żołnierze republiki? No cóż skoro po stronie Imperium mamy Mandalorian to Żołnierze Republiki są ich odpowiednikami, walczą ku chwale swojej frakcji często pod dowództwem Jedi którzy obdarzeni są dziwnym trafem niesamowitymi umiejętnościami dowódczymi. Żołnierze dzielą się na kilka podklas a każda wymaga dobrze rozwiniętej przynajmniej jednej z cech, mówimy tutaj naturalnie o Snajperach, komandosach itd. Takie zróżnicowanie daje nam różnorodność w postaciach graczy, i możliwość zaskoczenia jeden drugiego na polu walki.


"Zebrałem pozostałych jedi by opracować plan rozsadzenia Imperium jeszcze w jego zarodku, siły Republiki były gotowe do służby pod naszymi sztandarami, jednak taka wojna wymagała umiejętności i doświadczenia jakich wielu nie posiadało, czarne chmury zaczęły się zbierać nad naszymi głowami gęściej niż kiedykolwiek w historii.


Powyższy tekst jest chroniony prawami autorskimi

Zobacz profil autora http://legends.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach