Zanim Anakin Skywalker przywrócił równowagę mocy, na długo przed wprowadzeniem Zasady Dwóch - trwała Stara Republika, a to są jej legendy.


You are not connected. Please login or register

Przygoda i Jej zasady

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Przygoda i Jej zasady on Sro Kwi 20, 2016 6:16 pm

Admin


Admin
Dział przygoda jest najważniejszym dla fabuły działem, tutaj toczą się wszelkiego rodzaju misje, eventy i tu udzielane są informacje. Gdy np któraś frakcja tworzy taktykę, to misja z nią związana pojawia się przykładowo w misjach Eventowych... no ale po kolei.


Misje Eventowe: - są to misje które pojawiają się w tym temacie po zaakceptowaniu przez MG taktyki w centrum Koordynacyjnym, taka misja odbywa się raz na miesiąc i ma duży wpływ na fabułę, co opisane jest dziale dotyczącym centrum koordynacyjnego.

Misje Grupowe: Są to misje toczące się w grupach 3 bądź 4 osobowych, zazwyczaj MG tworzy szkic takiej misji, i prosi graczy zainteresowanych o wpis w temacie. Gdy uzbiera się odpowiednia liczba chętnych MG rozpoczyna misję, w trakcie której nikt nie może już dołączyć. Należy pamiętać że jeśli w tym czasie prowadzimy np z kimś rozmowę na planecie, należy opisać jak nasza postać dostaje wiadomość o misji i wyrusza na nią. Misje takowe mogą czasami mieć wpływ na fabułę, zależy od tego jak mistrz gry ułoży misję, i czy gracze nie wpadną po drodze na pomysł typu "O! Garnizon Sithów! Strzelamy!"

Misje Indywidualne: - Są to misje typu pasowania na rycerza jedi, czy misje wywiadowcze gdzie potrzeba dyskrecji. Misje takie są wyżej punktowane, ale także ich stopień trudności wzrasta, istnieje większy współczynnik śmierci a na drodze można spotkać mocniejszych przeciwników, dlatego zanim poprosimy o taką misję MG należy się głęboko zastanowić. No właśnie, bo jeśli chcemy misję indywidualną należy poprosić o nią MG.


Będą tez wprowadzane w życiu waszych postaci punkty zwrotne, jak np walka z ważnymi osobami czy też unikatowe eventy związane z rodziną waszego pupilka.

Storytelling: - Jest to dział, który pozwala wam odgrywać wasze postacie poza misjami. Jeśli na przykład nie macie chwilowo Mistrza Gry, możecie sobie rpować waszymi bohaterami, wymyślając lokacje i zdarzenia, które nie wpływają na główny nurt fabularny. Czyli tworzycie epizodyczne historyjki, które ubarwiają zarówno świat jak i waszą postać. Co więcej, macie możliwość robić to wspólnie, kilku graczy może w ten sposób napisać ciekawą interakcję między ich bohaterami. Należy uważać, aby nie pisać w tym dziale rzeczy, które wykluczałyby fabularne zajścia w misji (postać nie może na przykład przebywać w tym samym czasie w dwóch miejscach). Dział Storytelling nadal pozostaje pod kontrolą GMa i Mistrzowie będą nadzorowali waszą zabawę (a być może i sami się do niej przyłączą, jeśli znajdą czas [wątpliwe Razz ]). Należy jednak zapamiętać, iż Storytelling to zabawa poboczna, dużo mniej ważna od misji i przygód prowadzonych przez Mistrzów Gry według głównej fabuły. Stąd też raczej nie będzie tu ani stosowana mechanika i nie dojdzie do walk. Nagrody w postaci PD nie są w tym dziale przyznawane (chyba, że jako premia za bardzo dobrego posta).

Zobacz profil autora http://legends.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach