Zanim Anakin Skywalker przywrócił równowagę mocy, na długo przed wprowadzeniem Zasady Dwóch - trwała Stara Republika, a to są jej legendy.


You are not connected. Please login or register

FAQ

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 FAQ on Sro Kwi 20, 2016 6:09 pm

Admin


Admin


Godność: Angral
Wiek: ?
Planeta macierzysta: ?
Przynależność: Imperium Sith
Stopień: Lord Sith odpowiadający przed Radą
Osiągnięcia: Jeden z ważniejszych dowódców Imperium w trakcie Wielkiej Wojny Galaktycznej, niezliczona ilość uśmierconych osobiście Jedi, Lord o wpływach sięgających całego Imperium, główny dowódca podczas Plądrowania Coruscant; z jego ręki zginął Wielki Kanclerz Republiki.

Sylwetka: Angral reprezentuje sobą wszystko to, co kojarzy się republikanom z Lordami Sith. Jest brutalny, bezkompromisowy i bezwzględny. To wojownik i dowódca, którego głównym narzędziem jest strach. Utalentowany szermierz i użytkownik Mocy, jego żywiołem jest walka. W oczach osób trzecich może uchodzić za wyniszczonego ciemną stroną prymitywa, ale mimo braku finezji nikt nie odmówi skuteczności jego metod.

Godność: Baras
Wiek: ?
Planeta macierzysta: ?
Przynależność: Imperium Sith
Stopień: Lord Sith
Osiągnięcia: Były ambasador na Alderaan (przewodniczył rokowaniom), twórca Traktatu z Coruscant, jedna z najważniejszych osób w Imperium po Radzie Sith i Imperatorze.

Sylwetka: Starszy mężczyzna, którego największym atutem jest zdolność do tworzenia pozorów. Baras, oprócz tego, że jest niezrównanym szermierzem i mistrzem Ciemnej Strony Mocy, biegle włada arkanami polityki. Wyjątkowo charyzmatyczny Lord, którego opanowanie mogłoby być wzorcem nawet dla Rycerzy Jedi. Chłód i wyrafinowanie Barasa uczyniły z niego biegłego dyplomatę: to on był odpowiedzialny za dzieło wykonawcze słynnego Traktatu. Wielu uważa Barasa z Lorda niegodnego jego stanowiska; zdaje się on mało ambitny i przeczy popularnemu obrazowi Sitha - agresora. Jednakże, jak już wspomniano, umiejętność operowania pozorami jest jego największym atutem i trudno powiedzieć, jak skomplikowaną sieć intryg osobnik ten utkał na mapie Galaktyki.
[size=200]Flota[/size]

Godność: Naden Ormik
Wiek: 40 lat
Planeta macierzysta: Mandalora
Przynależność: Imperium Sith
Stopień: Admirał 4 Floty
Osiągnięcia: Zwycięstwo nad Republiką w wielkiej bitwie przestrzennej w okolicach Korelii, Pojmanie ambasadora Republikańskiego jeszcze w stopniu żołnierza.

Sylwetka: Admirał Naden Ormik to typ twardego Mandaloriańskiego wojownika który za najważniejsze cnoty uważa honor i braterstwo, służących na jego okrętach ludzi traktuje oschle ze względu na to iż chce wychować ich na twardych i bezwzględnych wojowników. Niezwykle ceni sobie pracowitość i charyzmę, kocha ponad wszystko młodych ludzi którzy pałają chęcią do walki, jego załoga to właśnie młoda kadra nie przeszkolona jeszcze w Boju, bowiem Naden uważa że jeśli ktoś ma ich przeszkolić, to on jest najodpowiedniejszą osobą.
Godność: Taron Roodd
Wiek: 20 lat
Planeta macierzysta: Mandalora
Przynależność: Imperium Sith
Stopień: Adiutant 4 Floty
Osiągnięcia: Ukończenie akademii z wyróżnieniem, zdobycie szacunku rodów Mandalory poprzez "Próbę Krwi".

Sylwetka: Taron Roodd zaczynał jak każdy inny Mandalorianin, od najmłodszych lat w sztuce wojny szkolił go ojciec, a po jego śmierci dzieła dokończyła matka. Chłopak całe życie poświęcił studiowaniu analiz wojennych, tworzeniu taktyk oraz obsłudze broni, jest groźnym przeciwnikiem zarówno w przestworzach jak i na lądzie, odziedziczył po ojcu pancerz i od tego czasu przysiągł sobie że nigdy nie założy innego, to niezwykłe przywiązanie świadczy o tym jak wielki szacunek do zmarłego mistrza miał syn. Jako adiutant u boku Nadena Ormika chłopak jest niezwykle posłuszny i błyskotliwy, sam admirał nazwał go największym odkryciem i skarbem Imperium jaki można było odkryć.Godność: Vlyn Carrack
Wiek: 47 lat
Planeta macierzysta: Byss
Przynależność: Imperium Sith
Stopień: Wielki Admirał Floty Imperium
Osiągnięcia: Wielkie triumfy święcone na początku wojny, ukończenie akademii z wyróżnieniem, zniszczenie stoczki orbitalnych wokół Bespina, niezwykły zmysł taktyczny pokazany w wielu bitwach.

Sylwetka: Vlyn Carrack jest chyba najbardziej majestatyczną postacią w całej Flocie Gwiezdnej imperium, nie pochodzi on z Mandalory a mimo to dowodzi jej całą flotą koordynując wszelkie działania, sam dobiera sobie każdego adiutanta, z każdym osobiście przeprowadza rozmowy, jest niezwykle skrupulatny i nie znosi sprzeciwów. Traktuje swoich podwładnych jak wciąż kwitnące kwiaty co chwila daje im wskazówki i poprawia ich tak by czynili co mają czynić zgodnie z jego wolą, to właśnie dzięki temu wielkiemu geniuszowi możliwe było wygranie tak wielu ważnych bitew przestrzennych.


[size=200]Wojska Naziemne[/size]

Godność: Dorun Kirk
Wiek: 38 lat
Planeta macierzysta: Mandalora
Przynależność: Imperium Sith
Stopień: Dowódca oddziałów specjalnych
Osiągnięcia: Stanął na czele klanu Kirk, wsławił się w bitach Kashyyk i Commeron, uznany za najlepszego strzelca na całej Mandalorze.

Sylwetka: Dorun Kirk jest naczelnym dowódca oddziałów specjalnych, nie zawsze bierze on udział w akcjach ale prawie zawsze jest w stałej łączności ze swoimi podwładnymi, uważa ich za swoich synów i córki. To pod jego okiem szkolą się najlepsi z najlepszych, z pod jego ręki wychodzą później bohaterowie wielu starć. Osobiście wychował całą rzeszę kapitanów i Generałów, a sam nie chciał zostać awansowany do tej rangi mówiąc że kocha to co robi. Brał udział w ataku na Coruscant, poprowadził oddział "Smugi" wprost na senat.

Godność: Largo Vrox
Wiek: 32 lata
Planeta macierzysta: Mandalora
Przynależność: Imperium Sith
Stopień: Generał 3 armii
Osiągnięcia: Wygrał walkę 1 na 1 z rycerzem jedi, umknął samotnie oddziałom republiki, samotnie wysadził stację orbitalną nad Kashyykiem, jego oddziały zawsze pierwsze lądują na miejscu bitwy.

Sylwetka: Largo Vrox to owiany legendą mandaloriański wojownik, który jako jedyny wygrał walkę z rycerzem jedi wychodząc z niej bez szwanku, jest bezpardonowy, a pojęcie śmierci jest mu obce. Zawsze idzie na przebój jego oddziały jako pierwsze lądują na polu bitwy, a on jest tym który jako pierwszy dotyka stopą ziemi, i jako ostatni dorywa ją od niej. Stratę każdego żołnierza przeżywa osobiście, bo wszystkich osobiście zna. jest duszą całej armii nie tylko 3, i kimś więcej niż Generałem, jest ojcem.

Godność: Darth Protheus
Wiek: Nieznany
Planeta macierzysta: Nieznana
Przynależność: Imperium Sith / Zakon Sith
Stopień: Wielki Generał Armii
Osiągnięcia: Nie wiele wiadomo o Protheusie, na stanowisko wielkiego Generała mianował go sam Lord Ksiviss uznając jego taktyczny talent i umiejętność wykorzystywania bitewnej medytacji sithów w walkach naziemnych. Jeszcze nigdy jednak nikt nie widział go w akcji.

Sylwetka: Nieznana
[size=200]Zakon Sith[/size]


Godność: Lord Ksiviss
Wiek: Nieznany
Planeta macierzysta: Nieznana
Przynależność: Imperium Sith / Zakon Sith
Stopień: Wielki Lord Sith
Osiągnięcia: Całkowicie nieznane, poza zdobyciem Coruscant i zabiciem mistrza Kreina.

Sylwetka: Po tym co zarejestrowano na Coruscant specjaliści twierdzą że Ksiviss nosi na sobie nie tyle zbroje co potężną podtrzymująca życie aparaturę, niektórzy jedi wiążą go z innym Lordem Sithów z dawnych lat. Póki co nie wiadomo nic więcej.


Godność: Darth Exitus
Wiek: Prawdopodobnie 19 lat
Planeta macierzysta: Nieznana
Przynależność: Imperium Sith / Zakon Sith
Stopień: Uczeń Sith
Osiągnięcia: Przypodobał się samemu Wielkiemu Lordowi Sith, jest upatrywany jako prawa ręka Ksivissa i przyszły wielki Lord

Sylwetka: O Exitusie wiadomo jedynie tyle że przybył w znane rejony wraz z resztą Sithów, wykonuje zadania zlecone mu wyłącznie przez Lorda Ksivissa a jego obecne zadanie ma być ostatnim krokiem ku temu by stanąć u boku swojego mistrza i ostatecznie zapanować nad Galaktyką. Exitus potrafi się dostosować do każdego towarzystwa dlatego jest tak pożyteczny.Godność: Darth Insidia
Wiek: Prawdopodobnie 27 lat
Planeta macierzysta: Nieznana
Przynależność: Imperium Sith / Zakon Sith
Stopień: Członek mrocznej rady
Osiągnięcia: Najpotężniejsza Kobieta - Sith w szeregach imperium, posiada unikalne moce których nie zdołał opanować nikt inny, zanim sithowie najechali republikę działał w niej jako informator.

Sylwetka: Vela, Bria, Galia i tak można by wymieniać w nieskończoność bowiem Insidia działała jako informator pod różnymi profilami, nikt nigdy nie odkrył jej misji zleconej przez zakon sithów i przez to też nie odkrył spisku. Insidia posiada podobno unikalne moce stworzone właśnie przez nią do których dostępu nie ma żaden inny członek zakonu właśnie to czyni z niej tak pożądanego sprzymierzeńca, ponad wszystko ceni sobie opinię Wielkiego Lorda, ale nienawidzi z całego serca Darth'a Exitusa i jak sama stwierdzi z chęcią była by pierwsza do starcia z nim.

Powyższy tekst jest chroniony prawami autorskimi

Zobacz profil autora http://legends.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach